Google

Matt Stuvysant

Zpět

Úvod | Projekt s názvem Počítače | Ke stažení

Přidat k oblíbeným Zavřít okno prohlížeče

Hledej | Linky | Odkazy | Pomoc

Vpřed
 

 

  1.       Nejdříve bych chtěl poděkovat portálu Seznam, za možnost zveřejnit tyto stránky. Zaslouží si proto 1. místo v tomto seznamu. Seznam je bezpochyby jeden z nejlepších vyhledávačů na poli české republiky! Také Vás chci upozornit na existenci regionálního portálu Seznam - Brno.
  2.       Vím, že většina lidí nadává na Microsoft, protože se jim zdají příliš nespolehlivý, nicméně Microsoft Vám umožnil čtení právě této stránky a už proto si zaslouží aby zde byl uveden na čestném 2. místě. Domovská stránka Microsoftu a česká domovská stránka Microsoftu.
  3.       Rád poslouchám při práci rádio rádio, zde je URL adresa na mé oblibené rádio a na síť těchto rádií v rámci ČR. Nechci rádio jmenovat, aby mě někdo snad nechtěl žalovat za nepovolenou reklamu.
  4.       Jedním z nejlepších mě známých internetových mezinárodních vyhledávačů je Google. Neměl by zde tedy chybět, stejně jako za ním příliš nezaostávající Search. Pokud hledám něco konkrétního většinou nejdříve použiji tyto dva.
  5.       Oblíbeným hledačem, který se Vám bude hodit při hledání různých malých prográmků známých jako cracky a pathe. Možná Vás zaujmou i jiné hledače z této skupiny, ale to už nechám na vás. Ačkoliv jde o slovenský hledač, je anglicky, tak se nelekejte. BOX - Altavista.
  6.       Neboť jsem chodil do školy a to jak základní, tak střední neměly by zde chybět ani jejich stránky. Křídlovická a Tř. Kapitána Jarošenahoru